L0805MR200KNT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
L0805MR200KNT
JLCPCB Part #
C4320767
Description
-55℃~+155℃ 200mW 200mΩ Thin Film Resistor ±10% ±300ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS