KP1836333634V
MFR.Part #
KP1836333634V
JLCPCB Part #
C3800398
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+100℃ 300V、630V 33nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS