KP1836168134W
MFR.Part #
KP1836168134W
JLCPCB Part #
C3806546
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 500V、1.6kV 680pF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS