KP1830212011
MFR.Part #
KP1830212011
JLCPCB Part #
C3798237
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+100℃ 1.2nF 63V、100V ±1% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS