KP1830127013G
MFR.Part #
KP1830127013G
JLCPCB Part #
C3788474
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+100℃ 270pF 63V、100V ±2.5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS