K684Z20Y5VF5UL2
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
K684Z20Y5VF5UL2
JLCPCB Part #
C3689451
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-20%~+80% 2.5mm 50V 680nF Y5V 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS