K473K15X0UF53H5H
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
K473K15X0UF53H5H
JLCPCB Part #
C1623143
Package
Plugin,P=5mm
Description
47nF 50V 5mm ±10% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS