K224Z15Y5VF5TL2
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
K224Z15Y5VF5TL2
JLCPCB Part #
C2219409
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-20%~+80% 2.5mm 220nF 50V Y5V 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS