IRF36ER1R8K
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IRF36ER1R8K
JLCPCB Part #
C1333122
Package
Plugin,D4xL10mm
Description
1.8uH 121MHz 320mΩ 55@7.96MHz 790mA Color Band Inductor ±10% 插件,D4xL10mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS