IMC1210ER22NK
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IMC1210ER22NK
JLCPCB Part #
C6577779
Package
1210
Description
200mΩ 22nH 592mA ±10% 1210 Power Inductors ROHS