ILSB0805ER8R2K
MFR.Part #
ILSB0805ER8R2K
JLCPCB Part #
C2048841
Package
0805
Description
1.1Ω 15mA 30MHz 45@4MHz 8.2uH ±10% 0805 Inductors (SMD) ROHS