ILSB0805ER2R2K
MFR.Part #
ILSB0805ER2R2K
JLCPCB Part #
C7289445
Package
0805
Description
2.2uH 30mA 45@10MHz 58MHz 650mΩ ±10% 0805 Inductors (SMD) ROHS