ILSB0805ER1R8K
MFR.Part #
ILSB0805ER1R8K
JLCPCB Part #
C1332839
Package
0805
Description
1.8uH 45@10MHz 50mA 600mΩ 64MHz ±10% 0805 Inductors (SMD) ROHS