ILSB0805ER1R5K
MFR.Part #
ILSB0805ER1R5K
JLCPCB Part #
C1332963
Package
0805
Description
1.5uH 45@10MHz 500mΩ 50mA 69MHz ±10% 0805 Inductors (SMD) ROHS