ILSB0805ER180K
MFR.Part #
ILSB0805ER180K
JLCPCB Part #
C2049090
Package
0805
Description
18uH 21MHz 30@1MHz 5mA 900mΩ ±10% 0805 Inductors (SMD) ROHS