ILSB0603ER1R2K
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ILSB0603ER1R2K
JLCPCB Part #
C3911051
Package
0603
Description
1.2uH 25mA 35@10MHz 74MHz 800mΩ ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS