ILHB1812ER601V
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ILHB1812ER601V
JLCPCB Part #
C2661529
Package
1812
Description
1 3A 40mΩ 600Ω@100MHz ±25% 1812 Ferrite Beads ROHS