ILHB0805ER121V
MFR.Part #
ILHB0805ER121V
JLCPCB Part #
C442498
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 1 120Ω@100MHz 30mΩ 3A ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS