ILBB0805ER7R0V
MFR.Part #
ILBB0805ER7R0V
JLCPCB Part #
C2661923
Package
0805
Description
1 600mA 60mΩ 7Ω@100MHz ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS