ILBB0603ER601V
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ILBB0603ER601V
JLCPCB Part #
C2661621
Package
0603
Description
1 100mA 450mΩ 600Ω@100MHz ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS