ILBB0603ER400V
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ILBB0603ER400V
JLCPCB Part #
C1533986
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 1 150mA 40Ω@100MHz 800mΩ ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS