ILBB0402ER200V
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ILBB0402ER200V
JLCPCB Part #
C2661899
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 1 130mΩ 20Ω@100MHz 300mA ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS