ILB1206ER500V
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ILB1206ER500V
JLCPCB Part #
C845113
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 1 100mΩ 200mA 50Ω@100MHz ±25% 1206 Ferrite Beads ROHS