ILB1206ER122V
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ILB1206ER122V
JLCPCB Part #
C6639320
Package
1206
Description
1 1.2kΩ@100MHz 400mΩ 1206 Ferrite Beads ROHS