HVR3700007504FR500
MFR.Part #
HVR3700007504FR500
JLCPCB Part #
C3361800
Description
-55℃~+155℃ 500mW 7.5MΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4xL10mm Through Hole Resistors ROHS