HVR3700006813FR500
MFR.Part #
HVR3700006813FR500
JLCPCB Part #
C1767818
Description
-55℃~+155℃ 500mW 681kΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4xL10mm Through Hole Resistors ROHS