HVR3700006804FR500
MFR.Part #
HVR3700006804FR500
JLCPCB Part #
C1740220
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.8MΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4xL10mm Through Hole Resistors ROHS