HVR3700006203JR500
MFR.Part #
HVR3700006203JR500
JLCPCB Part #
C1767850
Description
-55℃~+155℃ 500mW 620kΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4xL10mm Through Hole Resistors ROHS