HVR3700005624FR500
MFR.Part #
HVR3700005624FR500
JLCPCB Part #
C1770589
Description
-55℃~+155℃ 5.62MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4xL10mm Through Hole Resistors ROHS