HVR3700005604JR500
MFR.Part #
HVR3700005604JR500
JLCPCB Part #
C1741455
Description
5.6MΩ 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4xL10mm Through Hole Resistors ROHS