HVR3700005104FR500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HVR3700005104FR500
JLCPCB Part #
C6060803
Package
Plugin,D4xL10mm
Description
-55℃~+155℃ 5.1MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ Plugin,D4xL10mm Through Hole Resistors ROHS