HVR3700004704JR500
MFR.Part #
HVR3700004704JR500
JLCPCB Part #
C1740299
Description
-55℃~+155℃ 4.7MΩ 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4xL10mm Through Hole Resistors ROHS