HVR3700003303FR500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HVR3700003303FR500
JLCPCB Part #
C1740255
Package
Plugin,D4xL10mm
Description
-55℃~+155℃ 330kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4xL10mm Through Hole Resistors ROHS