HVR3700003163FR500
MFR.Part #
HVR3700003163FR500
JLCPCB Part #
C1767952
Description
-55℃~+155℃ 316kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4xL10mm Through Hole Resistors ROHS