HVR3700002613FR500
MFR.Part #
HVR3700002613FR500
JLCPCB Part #
C1768014
Description
-55℃~+155℃ 261kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4xL10mm Through Hole Resistors ROHS