HVR3700002403JR500
MFR.Part #
HVR3700002403JR500
JLCPCB Part #
C1740690
Description
-55℃~+155℃ 240kΩ 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4xL10mm Through Hole Resistors ROHS