HVR3700001624FR500
MFR.Part #
HVR3700001624FR500
JLCPCB Part #
C1795918
Description
-55℃~+155℃ 1.62MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4xL10mm Through Hole Resistors ROHS