HVR3700001053FR500
MFR.Part #
HVR3700001053FR500
JLCPCB Part #
C1767987
Description
-55℃~+155℃ 105kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4xL10mm Through Hole Resistors ROHS