HVR3700001005FR500
MFR.Part #
HVR3700001005FR500
JLCPCB Part #
C1740264
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4xL10mm Through Hole Resistors ROHS