HVR2500006653FR500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HVR2500006653FR500
JLCPCB Part #
C1741076
Package
Plugin,D2.5xL6.5mm
Description
-55℃~+155℃ 250mW 665kΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS