HVR2500006043FR500
MFR.Part #
HVR2500006043FR500
JLCPCB Part #
C1764646
Description
-55℃~+155℃ 250mW 604kΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS