HVR2500005603FR500
MFR.Part #
HVR2500005603FR500
JLCPCB Part #
C1742103
Description
-55℃~+155℃ 250mW 560kΩ Metal Film Resistors ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS