HVR2500003163FR500
MFR.Part #
HVR2500003163FR500
JLCPCB Part #
C1742111
Description
250mW 316kΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS