HVR2500003013FR500
MFR.Part #
HVR2500003013FR500
JLCPCB Part #
C1764649
Description
-55℃~+155℃ 250mW 301kΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS