HSZ182KAQBF0KR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HSZ182KAQBF0KR
JLCPCB Part #
C1632412
Package
Plugin,P=5mm
Description
1.8nF 500V 5mm 8mm ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS