HSE102SAQBRBKR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HSE102SAQBRBKR
JLCPCB Part #
C2254146
Package
Plugin,P=5mm
Description
-20%~+50% 1nF 500V 5mm 6mm Y5U 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS