HL05006Z750R0JJ
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HL05006Z750R0JJ
Description
50W 750Ω Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% - Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance