HDZ100K00V
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HDZ100K00V
JLCPCB Part #
C1494016
Package
Plugin
Description
-65℃~+150℃ 100kΩ 300mW Metal foil resistor ±0.005% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS