HDE681SBDDH0KR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HDE681SBDDH0KR
JLCPCB Part #
C1640939
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
-20%~+50% 12.5mm 4kV 680pF 9mm 插件,P=12.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS