HDE332MBDEJ0KR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HDE332MBDEJ0KR
JLCPCB Part #
C1642284
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
12.5mm 15mm 3.3nF 4kV ±20% 插件,P=12.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS